top of page

wsparcie drużyn

Harcerstwo jest ruchem. Ruchem drużyn, które wspierają w działaniu i którym stwarzają warunki harcerskie komendy. Ważne jest wzajemne wsparcie i wymiana doświadczeń. Mamy dla Was propozycje zachęcamy nie tylko do udziału w naszych przedsięwzięciach, ale też możemy wesprzeć Was indywidualnie. Wśród naszych działań nowe ważne przedsięwzięcia Rajd Rad Drużyn i Harcerski Uniwersytet Latający czyli...HUL-taj. Zapraszamy do współpracy namiestników, drużynowych drużyn drużynowych i samych drużynowych.

Drużynowych szczególnie zapraszamy na:

PRZYGOTUJ ZRĘBY PROGRAMU DRUŻYNY

 

NA KĄPIELI METODYCZNEJ

Przyjedź na biwak pod Giewontem. A wyjedziesz z pomysłem na program  drużyny. W dodatku opartym na metodzie harcerskiej. A wszystko w pięknej scenerii Tatr w doborowym instruktorskim towarzystwie. Wsparcie i motywacja oraz przestrzeń dla rozwijania Waszej wspólnoty - w zasięgu ręki!

RAJD RAD DRUŻYN

CZYLI WIATR W ŻAGLE NA CAŁY ROK

Wraz z Radą Drużyny wyrusz po przygodę, wiedzę, umiejętności i motywację, które podniosą Waszą drużynę na wyższy poziom harcerskiego wtajemniczenia. Wzmocnicie zastępy a razem przeżyjecie niezapomnianą przygodę, która zaowocuje!

 

WARSZTATY

DRUŻYNOWYCH

DRUŻYNA NA OBOZIE

Obóz to najważniejszy czas w życiu drużyny. Jak go najlepiej wykorzystać? Jak zrobić niezapomniany i skuteczny wychowawczo program?  Jak stworzyć obrzędowość, która oczaruje? Jak kontaktować się z rodzicami? Znajdziesz odpowiedź na każde pytanie. Skorzystaj!

 

bottom of page