top of page

Gdy prowadzisz drużynę...


… zanurz się w metodzie!


Przyjedź na tegoroczną Kąpiel razem ze swoimi przybocznymi (jeśli są niepełnoletni - zapraszamy tylko osoby w wieku min. 16 lat - będziesz musiał wziąć za nich odpowiedzialność, jako opiekun patrolu). Zyskacie inspirację do działania, naładujecie harcerskie akumulatory nową energią, a przede wszystkim dowiecie się, jak zbudować taki program Waszej drużyny lub gromady, który wychodząc od celu będzie wychowywał, uczył i zachwycał Was i członków Waszej jednostki. Ba - na Kąpieli stworzycie jego trzon!
Tegoroczny model Kąpieli pozwoli Wam nie tylko na pracę we własnym gronie, pod opieką doświadczonej i chętnej do pomocy kadry, ale też na wymianę myśli i doświadczeń w gronie kadr drużyn i gromad pracujących w tej samej metodyce oraz w gronie innych uczestników z Waszego środowiska (szczepu i hufca).


Jeśli planujesz przyjazd na Kąpiel, zachęć do udziału także swoją komendę szczepu oraz hufca, zmobilizuj innych drużynowych ze swojego środowiska.


Zgłoś się, jako patrol kadry drużyny, wypełniając naszą ankietę zgłoszeniową, w drugim pytaniu zaznaczając odpowiedź kadra drużyny/gromady. To przekieruje Cię do sekcji dedykowanej właśnie Tobie i Twojej kadrze. Odpowiedz rzetelnie i zgodnie z prawdą na wszystkie pytania, nawet jeśli coś nie do końca działa w Twojej jednostce - na Kąpieli będziemy wspólnie pracować nad tym, by Twoja drużyna/gromada pracowała coraz lepiej i skuteczniej! Przed wypełnianiem zgłoszenia przeczytaj regulamin….


Jeśli poza prowadzeniem drużyny pełnisz także funkcję w komendzie swojego szczepu lub hufca, namawiamy - przyjedź na Kąpiel tworząc patrol kadry drużyny! Dla nas stwierdzenie, że drużynowy jest najważniejszą funkcją nie jest tylko pustymi słowami. Wierzymy, że to program drużyny i gromady jest najistotniejszy, bo to on bezpośrednio oddziałuje na zuchy, harcerzy i wędrowników, dlatego program szczepu i hufca powinien wspierać działania podstawowych jednostek. 

Podsumowując…
Jeśli prowadzisz drużynę lub gromadę zaproś swoich przybocznych i spotkajmy się na Kąpieli! My już nie możemy się doczekać, by Was poznać!

zdjęcie 3.2.jpg
bottom of page