top of page

Gdy prowadzisz hufiec...

… zanurz się w metodzie!

 

Przyjedź na tegoroczną Kąpiel razem ze swoją komendą. Zyskacie inspirację do działania, naładujecie harcerskie akumulatory nową energią, a przede wszystkim dowiecie się, jak zbudować taki program Waszego hufca, który wychodząc od celu będzie wychowywał, uczył i zachwycał oraz realnie wesprze pracę jednostek budujących Waszą hufcową wspólnotę.


Tegoroczny model Kąpieli pozwoli Wam nie tylko na pracę we własnym gronie, pod opieką doświadczonej i chętnej do pomocy kadry, ale też na wymianę myśli i doświadczeń w gronie innych komend hufców oraz w gronie innych uczestników (kadr drużyn i komend szczepów) z Waszego środowiska.


Jeśli planujesz przyjazd na Kąpiel, zachęć do udziału także drużynowych i komendy szczepów swojego hufca.

Zgłoś się, jako patrol kadry hufca wypełniając naszą ankietę zgłoszeniową, w drugim pytaniu zaznaczając odpowiedź “komenda hufca”. To przekieruje Cię do sekcji dedykowanej właśnie Tobie i Twojej komendzie. Odpowiedz rzetelnie i zgodnie z prawdą na wszystkie pytania, nawet jeśli coś nie do końca działa w Twojej jednostce - na Kąpieli będziemy wspólnie pracować nad tym, by Twój hufiec pracował coraz lepiej i skuteczniej! Przed wypełnianiem zgłoszenia przeczytaj regulamin….

 

Podsumowując…
Jeśli prowadzisz hufiec zaproś swoją komendę i spotkajmy się na Kąpieli! My już nie możemy się doczekać, by Was poznać!

zdjęcie 8.2.jpg
bottom of page